Funkcje legowiska

Funkcje w jakie wyposażyliśmy nasze legowisko dla psa to:

2w1 – Funkcja 2w1 daje możliwość zmiany kolorystyki. Samodzielnie możecie Państwo przewrócić legowisko na lewą stronę i uzyskać odwrotność kolorów. Legowisko uszyte jest z dwóch kolorów kodury, zamki wszyte są w taki sposób, aby umożliwić stosowanie posłania w obu wariantach kolorów.  Poniższe zdjęcia obrazują sposób zmiany kolorystyki.

4w1 – Funkcja ta pozwala na uzyskanie czterech wariantów kolorystycznych legowiska. Posłanie wykonane jest w technologii dwuczęściowej, zarówno stelaż okalający posłanie jak i poduszka uszyte zostały z dwóch kolorów kodury. Obracając poduszkę oraz stelaż, możemy uzyskać cztery kombinacje kolorów. W przypadku zabrudzenia legowiska, można samodzielnie przewrócić poduszkę na drugą czystą stronę.

Rozbieralne – Funkcja ta pozwala na samodzielne rozebranie całego legowiska oraz pranie materiału zewnętrznego legowiska. Legowiska wyposażyliśmy w wysokiej klasy zamki błyskawiczne oraz wkłady wypełnienia. Po rozpięciu suwaków, można wyjąć wkład poduszki, oraz wkłady okalające legowisko i materiał zewnętrzny poddać praniu, po złożeniu legowiska ponownie wygląda jak nowe. Nasze wypełnienia uszyte zostały z włókniny technicznej o gramaturze 80 gr/m, co pozwala na długotrwałe ich zastosowanie. Do wypełniania naszych legowisk służy wyłącznie granulat pianki tapicerskiej, oraz wata silikonowa.

         

Oznaczone ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

sixteen − thirteen =