Legowiska dla psa i kota

Potrzebujesz trwałe, wytrzymałe, łatwe w utrzymaniu i jednocześnie estetyczne legowisko dla psa lub kota? Tylko u nas w ofercie znajdziesz  wysokiej klasy legowiska dla Twojego pupila..

Comfortbed to profesjonalny ekspert w dziedzinie legowisk dla psów i kotów. W naszej zespole pracują sami profesjonaliści  z zaangażowaniem wypełniajecy swoje obowiązki. Jesteśmy wielkimi miłośnikami zwierząt. Z radością dzielimy się naszą pasją  z Klientami.

Szczególny nacisk kładziemy na takie cechy jak trwałość, design oraz wygodę Państwa pupila. W swojej ofercie posiadamy zarówno legowiska dla małych jak i dużych psów oraz dla kotów, które produkowane są z wysokiej klasy materiałów. Kodura jest materiałem trwałym, wodoodpornym, odpornym na zadrapania psimi pazurami oraz bardzo łatwym w utrzymaniu. Dodatkowo zwulkanizowana jest materiałem PCV. Alkantara to tkanina przyjemna w dotyku i elegancka. Ekoskóra natomiast, zbliżona jest wyglądem do naturalnej skóry. Wygląda bardzo klasycznie. Jest łatwa w zachowaniu czystości, nie pochłania kurzu i zapachów.

 

Dzięki wypełnieniu granulatem pianki poliuretanowej brak efektu pamięciowego.

Kolorystyka naszych legowisk oraz różnorodne kształty pasują do każdego wnętrza, a to, co wyróżnia nasze posłania to estetyka wykonania, naturalny wygląd i możliwość zastosowania legowiska zarówno na zewnątrz jak i w domu.

Oznaczone ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

fifteen + twenty =